KONST / Litografier / Färglitografi 13557149
nr 1355 7149
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 15/90. Motivet: 19,45x19,5
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:12:08
1.600 kr
19 okt
Pierre Olofsson
Läs mer om Pierre Olofsson